zabawki magnetyczne dla dzieci

( ilość produktów: 35 )

Zabawki magnetyczne stanowią oryginalny pomysł na prezent dla najmłodszych. Pozwalają rozwijać dziecięcą wyobraźnię, będąc bodźcem dla kreatywności i twórczych koncepcji. Z myślą o pociechach, które uwielbiają bawić się modą stworzono zabawki z magnesem, umożliwiające dobieranie szalonych i zwariowanych strojów. Z kolei dla małych odbiorców, które lubią układać obrazki świetną opcją będą puzzle magnetyczne. W zależności od preferencji dziecko może skupić swoją uwagę na motywie jednorożca czy też zwierząt wodnych i lądowych.

Możliwości jest wiele. Specjalnie dla fanów wszelkiego typu pojazdów, zarówno aut osobowych, ciężarówek, jak też samolotów, przygotowano zabawki z magnesem. Dzięki nim tablica magnetyczna bądź lodówka zyskają wspaniałą dekorację.

Układanka magnetyczna będzie stanowić wspaniałą rozrywkę na długie zimowe wieczory. Pobudzi kreatywność, zaczaruje intensywnymi kolorami i nie pozwoli o sobie zapomnieć. Dobierz taką książkę magnetyczną, która będzie zgodna z zainteresowaniami Twojej pociechy. Zabawne buzie, kreacje modowe dla chłopców i dziewczynek, alfabet czy pojazdy – ta różnorodność zasługuje na uwagę.

Gra magnetyczna w rzutki to kolejna propozycja z tej kategorii, która może spodobać się najmłodszym. Motywy ukwieconego ogrodu, tematyka potworów czy robotów – każda z plansz ma swój niepowtarzalny urok. Daj dziecku narzędzia do ćwiczenia sprawności i motoryki, a także celności i koncentracji!

Zabawki magnetyczne dla dzieci to także starannie przygotowane pojazdy, które zachęcą do zabawy zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Drewniany pociąg z dźwigiem i klockami rozwija dziecięcą wyobraźnię i zajmuje czas, gdy pogoda za oknami nie sprzyja spacerom. A gdy to zajęcie już się znudzi, pora przejść do kolejnej atrakcji. Naklejki magnetyczne dla dzieci to znakomita okazja do nauki literek i cyferek – na dodatek w angażującej, przystępnej i atrakcyjnej formie. A dla małych miłośników zwierząt znakomitą formą zabawy będzie magnetyczny labirynt z kolorowymi kuleczkami. Tego typu gra magnetyczna ćwiczy precyzję ruchów małych rączek, a przy tym dostarcza mnóstwo rozrywki.

pixelpixel