wyprawka dla przedszkolaka

( ilość produktów: 50 )

Skompletowanie wyprawki do przedszkola to niemałe wyzwanie. Artykuły, w które należy wyposażyć dziecko mogą różnić się w zależności od wieku i konkretnej placówki, a przede wszystkim tego, czy maluch będzie uczęszczać do przedszkola publicznego czy prywatnego.

 

W naszej ofercie znajdziesz produkty odpowiednie dla najmłodszych przedszkolaków, już od 3 roku życia, a także dla starszaków i uczniów zerówki. Przygotowaliśmy szeroki wybór punktów obowiązkowych na liście, jak również praktycznych akcesoriów oraz pięknych dodatków i gadżetów z motywami zwierząt.

 

Wyprawka dla przedszkolaka to zestaw artykułów, które pomagają maluchom wczuć się w nową rolę i odnaleźć w nieznanym dotąd środowisku. Kolorowy plecak z lubianym zwierzakiem lub najbliższa sercu maskotka potrafią dodać dziecku pewności siebie i znacznie łatwiej znieść rozłąkę z mamą i tatą. Z kolei rodzice sięgając po najlepsze artykuły zyskują spokój o to, że ich pociecha ma wszystko, czego jej potrzeba.

 

Zwykle każda wyprawka przedszkolaka musi zawierać plecak, artykuły higieniczne, obuwie na zmianę i worek na kapcie. Z kolei piżama i pościel do leżakowania, przybory plastyczne oraz pojemniki na jedzenie nie są produktami obowiązkowymi, a konieczność ich zakupu zależy od zasad panujących w placówce.

 

Mamy świadomość, że wyprawka do przedszkola to bardzo obszerne określenie, w którym mogą mieścić się różnego typu produkty. Dlatego zebraliśmy w jednym miejscu przykładowe artykuły z naszej oferty, które powinny widnieć na liście rzeczy potrzebnych do przedszkola. Znajdziesz tutaj następujące elementy wyprawki w wybranych rozmiarach, wzorach i kolorach:

 

 

Twórz zestawy kolorystyczne lub wybieraj poszczególne produkty spośród kolorowych kolekcji SKIP HOP ze zwierzętami. Już dziś przygotuj swoje dziecko na nadchodzący rok szkolny!

pixelpixel