przewijaki dla niemowląt

( ilość produktów: 8 )

Przewijaki dla niemowląt to niezbędne elementy domu, w którym pojawił się nowy członek rodziny. Ułatwiają zachowanie higieny podczas przewijania czy pielęgnacji maluszka, stając się wyjątkowo pomocą dla świeżo upieczonych rodziców. Występują w wielu wariantach – tak aby rodzic mógł dobrać ten, który najbardziej mu odpowiada.

W większych pokojach znakomicie sprawdzi się przewijak wolnostojący, wyposażony w praktyczne półeczki, idealne do przechowywania kosmetyków czy odzieży na zmianę. Z kolei w mniejszych przestrzeniach dobrą opcją wydaje się przewijak na komodę Marylou, który nie zajmuje zbyt wiele miejsca, a zarazem jest komfortowy w użytkowaniu. Rodzice, którym zależy na mobilnych rozwiązaniach, z pewnością docenią wygodę płynącą z korzystania z pomocnika, jakim jest przewijak na kółkach. Młode rodziny będące często w trasie mogą postawić na przewijak podróżny. W kategorii przewijaków dziecięcych swoją ważną rolę ma także przewijak przenośny, idealny w domach wielopiętrowych. Ciekawym rozwiązaniem w codziennej pielęgnacji maluszka może być też stojak na przewijak. Ci rodzice, którzy nie dysponują zbyt dużą wolną przestrzenią mogą rozważyć zakup przewijaka na łóżeczko.

Wiele osób stojących przed decyzją dotyczącą tego sprzętu zastanawia się, co wybrać: przewijak twardy czy miękki. Każdy z nich ma swoje wady i zalety. Przewijak twardy nie potrzebuje stabilnego podłoża, na przykład komody czy stojaka, aby można go było w pełni komfortowo używać. Dlatego też świetnie nadaje się jako element postawiony na łóżeczku. Wymaga jednak każdorazowego nakładania i zdejmowania z niego. Alternatywą jest miękki przewijak, który jest lżejszy i można łatwo przetransportować go na większe odległości, na przykład do dziadków czy zabrać ze sobą na wakacje. On z kolei potrzebuje twardego podłoża, by móc go używać bez przeszkód. Niezależnie od stopnia miękkości przewijaka, większość modeli wykonana jest z tworzywa sztucznego, które łatwo utrzymać w czystości i które nie chłonie płynów.

Przewijak dla niemowląt stanowi spore ułatwienie dla opiekunów zajmujących się pociechą. W ciągu pierwszych miesięcy życia malucha będziesz korzystać z tego akcesorium kilkanaście razy na dobę, więc powinno być ono ustawione na wysokości Twoich rąk. Na przewijaku niemowlęcym możesz wygodnie myć przy użyciu nawilżanych chusteczek, a także pielęgnować dziecko, wykorzystując do tego kosmetyki takie jak puder czy krem na odparzenia. Przewijak dla dzieci znacząco ułatwia zmianę pieluchy, jak również sprawne przebranie maluszka. Jest rozwiązaniem zdecydowanie bardziej higienicznym niż materac. Dodatkowo możesz położyć na nim jednorazowy podkład, który zapewni lepsze utrzymanie w czystości.

Wszyscy rodzice, którzy zastanawiają się, czy przewijak stanowi rozwiązanie odpowiednie dla nich, nie powinni mieć większych wątpliwości w tym temacie. Warto zadbać o bezpieczne i higieniczne miejsce do codziennej pielęgnacji malucha.

    pixelpixel