prezent dla 5 latka

( ilość produktów: 220 )

Co kupić dziecku na 5 urodziny

Dziecko w wieku 5 lat ma już w miarę sprecyzowane preferencje w kwestii zabawek, dlatego wybór odpowiedniego podarunku dla chłopca i dziewczynki w tym wieku to spore wyzwanie. Zatem jeśli szukamy prezentu dla 5-latka, warto poświecić nieco czasu na przemyślany wybór właściwego podarunku, który z jednej strony sprawi maluchowi radość, a z drugie będzie miał pozytywny wpływ na rozwój jego umiejętności, zdolności i kreatywności. W tym aspekcie sprawdzą się takie zabawki jak klocki, układanki rozwijające zdolności plastyczne, a także zestawy i gry, które poprzez zabawę wprowadzają dziecko w świat liter i liczb.

Prezent dla 5 latka

5-letni chłopcy to zwykle zapaleni, mali konstruktorzy, którzy kochają wszystko to, co można złożyć, później zdemontować, a na koniec ponownie zmontować w nowej formie. Dlatego trafionym pomysłem na prezent dla 5 latka będą wszelkiego rodzaju klocki oraz zestawy do montażu na przykład skręcane, drewniane roboty lub samochody.

Prezent dla 5 latki

Dziewczynki w tym wieku odnajdują w sobie kreatywne i artystyczne zdolności. Ulubione zabawy wiążą się z tworzeniem prac plastycznym, muzyką i tańcem. Dlatego – gdy zastanawiamy się jaki prezent dla 5 latki wybrać - warto wziąć pod uwagę zestawy i układanki plastyczne, mini instrumenty jak na przykład pianinko czy mikrofony, które pozwolą zorganizować domowy koncert. Ale nie tylko samą sztuką młody człowiek żyje. Dlatego uniwersalnym prezentem dla 5 latki będą wszelkiej maści przytulanki i szmaciane lalki, a także zestawy do zabawy w dom takie jak np. drewniana kuchnia z akcesoriami.

 

pixelpixel