piłki i piłeczki dla dzieci

( ilość produktów: 1 )

Chcesz zaktywizować swojego malucha i zachęcić go do ćwiczenia koordynacji ruchowej? Postaw na piłki dla dzieci, które łączą zabawę z nauką sprawności. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór wariantów – od małych, poprzez średnie, a skończywszy na dużych piłkach gumowych dla dzieci. Minimalistyczne piłki dla dzieci z gwiazdką, a może produkty świecące w ciemności? Co dziś wybierzesz dla swojej pociechy?

Piłeczki kauczukowe

Piłeczka kauczukowa to zabawka znana pokoleniu rodziców – sami się nią bowiem bawili w dzieciństwie. Radość płynąca z bawienia się nią polega na odbijaniu jej od twardego podłoża. Odpowiada za to sprężystość zastosowanego materiału. Piłeczka występuje w atrakcyjnych kolorach, dlatego łatwo ją dopasować do indywidualnych preferencji każdego dziecka. Może stanowić samodzielny upominek lub dodatek do większego prezentu.

Piłki do skakania

Masz w domu malucha, który wykazuje wyjątkowo dużą aktywność ruchową? W takim razie piłka do skakania dla dzieci będzie dla niego świetną opcją na zabicie nudy i spożytkowanie swojej energii. Piłka tego rodzaju jest wyposażona w praktyczne uchwyty, których dziecko się trzyma, wykonując odbicia od podłoża. Produkt znakomicie się sprawdza do ćwiczenia równowagi i koordynacji ruchowej. Może być wykorzystany na zajęciach gimnastycznych, ale też w codziennej zabawie.

Piłki dmuchane

Jak zająć czas gromadce dzieci, gdy za oknami jest piękna słoneczna pogoda? Najlepiej wręczyć im piłkę nadmuchiwaną, lekką, a zarazem łatwą w użyciu. Uwagę przyciągają zwłaszcza te egzemplarze, które mają na sobie interesujące wzory, na przykład motywy wiejskich zwierząt. Miękkie, kolorowe piłeczki dla najmłodszych mogą dodatkowo podczas ruchu wydawać z siebie dźwięk, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia zabawę.

Piłki dla dzieci - zalety

Dlaczego warto zainteresować się zakupem piłek dla swoich dzieci i wnuków? Przede wszystkim dlatego, że dzięki nim najmłodsi członkowie rodziny mogą trenować zręczność i sprawność małych rączek – poprzez rzucanie, łapanie i odbijanie. Ponadto uczą się grać w jednej drużynie, współpracować z innymi dziećmi, poznają zasady zdrowej rywalizacji i uczą się z godnością przegrywać. Poza tym dostarczają świetnej zabawy, stając się bodźcem do wyjścia na świeże powietrze i skorzystania z pięknej pogody. Odrywają od pochłaniających czas i uwagę ekranów – tak telewizyjnych, jak i komputerowych. Są ciekawą alternatywą dla smartfonów. Pozwalają doświadczać prawdziwego świata tu i teraz oraz odpocząć od cyfrowych, nierzeczywistych atrakcji.

Produkty przygotowane dla niemowląt, turlające się po podłodze, aktywizują malucha do nauki raczkowania, a z czasem do wstawania i pierwszych kopnięć piłki. Są idealne do kulania, podrzucania i dotykania małymi rączkami. Mała piłka kauczukowa, popularna zabawka dziecięca, może występować w wielu wariantach do wyboru. Producenci przygotowali wersje całkowicie gładkie, ale też pokryte brokatem pięknie odbijającym światło, świecące w ciemności, jak też z uroczymi nadrukami. Do wyboru, do koloru! Piłeczka kauczukowa nie musi być nudna. Jest w czym wybierać!

    pixelpixel