leżaczki

( ilość produktów: 14 )

Leżaczki zapewniają maluszkom komfortowy i bezpieczny wypoczynek oraz zabawę w wygodnej pozycji. Ich zalety docenią również rodzice, którzy będą mogli poświęcić się innym zajęciom ze świadomością, że dzidziuś drzemie w bujaku zabezpieczony pasami przed wypadnięciem.

Szeroki zakres regulacji

Leżaczki mają też inne zalety. Jedna z nich jest regulacja nachylenia. Do spania można ustawić bujeczek w pozycji poziomej. Gdy dziecko się obudzi, można mu zmienić pozycję tak, by mogło obserwować, to co się wokół niego dzieje lub bawić się grzechotkami czy pluszakami.

Rodzice mają także możliwość regulacji wysokości siedziska oraz idealnego wyprofilowania materacyka w celu zapewnienia maluszkowi jak najwygodniejszej pozycji do zabawy i wypoczynku. Z kolei zagłówek i specjalna wkładka zapewniają utrzymanie głowy dziecka w optymalnej pozycji.

Wysokie standardy bezpieczeństwa jak i szeroki zakres regulacji sprawiają, że leżaczek to miejsce, w którym maluszek wygodnie i przyjemnie będzie spędzał pierwsze miesiące życia – zarówno podczas snu jak i zabawy.

 

    pixelpixel