Skip Hop

( ilość produktów: 27 )

Skip Hop to firma prosto z serca Nowego Jorku. W 2003 r. w Skip Hop zaprojektowano pierwszą na świecie torbę na akcesoria dziecięce, którą w bardzo łatwy sposób można było zamocować na wózku. Od tego czasu firma wprowadza na rynek jeszcze bardziej funkcjonalne i innowacyjne produkty dla nowej generacji rodziców. "W Skip Hop doskonale znamy i rozumiemy potrzeby współczesnej mamy i taty, sami też jesteśmy rodzicami. Staramy się tworzyć produkty inteligentne, nowatorskie i bezpieczne. Produkty, które odwołując się do naszych serc i nowoczesnego designu upiększają nasz świat jednocześnie ułatwiając rodzicom stawianie pierwszych kroków w ich nowej roli. To właśnie jest dla nas najważniejsze."

Plecaki Skip Hop, torby dla mam i wiele innych!

W ofercie marki znajdują się zarówno akcesoria dla rodziców: torba Skip Hop, suszarki na butelki i smoczki, organizery na pieluszki jak i dla dzieci: naczynia i sztućce, śliniaki,  bidony, śniadaniówki, plecaki do przedszkola, ręczniki do kąpieli. Oprócz tego Skip Hop oferuje szeroki wybór  drewnianych zabawek dla niemowląt, zabawek edukacyjnych. Na szczególną uwagę zasługuje seria akcesoriów dla dzieci ZOO oraz piankowa mata do zabawy Playspot z bezpieczniej pianki EVA.

 

Rodzicom polecamy torby dla mam (w tym - zaprojektowane z myślą o przechowywaniu licznych zabawek i przyborów dziecięcych torby dla mam skip hop), suszarki na butelki i smoczki oraz organizery na pieluszki. Natomiast wśród akcesoriów dla dzieci na szczególną uwagę zasługują naczynia i sztućce, śliniaki, bidony, śniadaniówki, plecaki do przedszkola i ręczniki do zorganizowanie codziennej wyprawki dziecka do przedszkola czy szkoły przestanie być wyzwaniem!

 

Nasza oferta obejmuje również dywany piankowe dla dzieci, wśród których znajduje się mata Skip HopMata piankowa to bezpieczne i komfortowe miejsce zabawy dla malucha, a jednocześnie designerski element uzupełniający wnętrze dziecięcego pokoju. Maty to nieodzowny element w życiu małego dziecka, doskonale sprawdzająca się zarówno do zabawy, jak i nauki. Przykładem są maty edukacyjne skip hop, pomagające w dynamicznym rozwoju samodzielnych umiejętności ruchowych.

pixelpixel