prezent dla 4 latka

( ilość produktów: 206 )

Jaki prezent na 4 urodziny dziecka

Rozwój czterolatka przebiega bardzo intensywnie. Malec wykazuje ogromne zainteresowanie otaczającym światem, jest aktywny ruchowo i chętny do podejmowania wszelakich działań. W tym wieku niezwykle ważnym elementem jest kształtowanie sprawności manualnej, dlatego w poszukiwaniu idealnego prezentu dla 4 latka warto wybrać taki, dzięki któremu dłonie maluszka pobudzane są do aktywności. W sklepie coocoo.pl znajdziemy wiele interesujących propozycji.

Wśród nich na szczególną uwagę zasługują zestawy artystyczne, utrzymane w rozmaitych konwencjach tematycznych, które pozwolą samodzielnie wykonać ciekawe obrazki w dość nietypowy sposób. Malowanie kulkami, komplety z naklejkami, origami, mozaiki, a może zestawy pozwalające na stworzenie wesołych zwierzątek. Polecamy kreatywne prezenty dla dziewczynki i chłopca, które pobudzą ich rozwój psychomotoryczny.

Zabawki na prezent dla 4 latka i 4 latki rozwijające kreatywność dziecka

Jako kreatywny prezent dla 4 latka doskonale sprawdzą się wszelkiego rodzaju książki. Malec bowiem wykazuje wielkie zaciekawienie historiami o zwierzątkach czy otaczającej przyrodzie. O ile do niedawna wystarczyło mu oglądanie obrazków i przewracanie kartek, o tyle teraz wnikliwie słucha wszystkich opowieści. Interesującym rozwiązaniem okazuje się zakup książeczki, która – być może – stanie się jego ulubioną. W naszym sklepie oferujemy duży wybór tematyczny, od strażaków i piłkarzy po historie o Zuzi. Sztandarową część asortymentu stanowią drewniane zabawki Janod, stymulujące szeroki zakres sfer rozwojowych. Począwszy od edukacyjnych, pobudzających zręczność, znajomość kształtów i kolorów czy koordynację wzrokowo-ruchową po różnego rodzaju klocki i układanki będące treningiem pamięci.

Prezent dla 4 latki

Zabawa w dom od zawsze była popularna wśród dziewczynek. Małe gospodynie ucieszą się zatem, gdy jako prezent na 4 urodziny otrzymają drewniana kuchnię bogato wyposażoną w zabawkowe akcesoria takie jak garnuszki, chochle i atrapy produktów spożywczych.
Dla dziewczynek z artystycznym zacięciem świetnym prezentem będzie zestaw do samodzielnego projektowania i tworzenie dziecięcej biżuterii. Komplet złożony z kilkuset łatwo dających się elementów pozwoli tworzyć niepowtarzalne wzory pierścionków, bransolet i wisiorków. Jako prezent dla 4 latki sprawdzi się także jedna z wielu dostępnych w naszym sklepie magnetycznych układanek o bajkowej tematyce.

Prezenty dla 4 latka

Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla chłopca na czwarte urodziny, to warto wziąć pod uwagę zabawki przeznaczone dla małych majsterkowiczów. W naszej ofercie znajdziesz m.in. walizeczkę z narzędziami, a także drewniane roboty do samodzielnego skręcania. Mali chłopcy zaczynają przejawiać pierwsze zainteresowania motoryzacją, dlatego na pewno sporo satysfakcji sprawi im zabawa dużym, drewnianym modelem ciężarówki lub wozu strażackiego. Podobnie będzie w przypadku zestawów mniejszych samochodzików z garażem oraz układanek magnetycznych z motoryzacyjnymi akcentami. A dla maluchów ze sportową żyłką źródłem radości będzie gra zręcznościowa Pinball Piłkarzyki.

Zabawa na zewnątrz

Dla aktywnych maluchów, które uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu wymarzonym prezentem na 4 urodziny będzie odpowiedni do wieku pojazd – drewniany lub metalowy rowerek biegacz albo hulajnoga. A po przejażdżce miło będzie pobawić się w małego ogrodnika wyposażonego w małą taczkę, konewkę, łopatkę i grabki

Unikalne prezenty dla chłopca i dziewczynki, tylko na www.coocoo.pl. Zapraszamy!

 

pixelpixel