Black Friday

 

Black Friday 2021 - święto zakupów w sklepie Coocoo.pl

Nie przegap okazji! W sklepie Coocoo.pl przygotowaliśmy na Black Friday mnóstwo rabatów i promocji, dzięki którym będziesz mógł kupić atrakcyjne zabawki i akcesoria w niezwykle korzystnych cenach. Na wybrane produkty ceny zostaną obniżone nawet o 50%.

Startujemy 26 listopada. To będzie wyjątkowa gratka – wysokie rabaty obejmą m.in. produkty tak renomowanych firm jak: Janod (Francja), B.Toys (Kanada) i BabyBjorn (Szwecja).

Black Friday - zabawki

Janod i B.Toys to firmy znane na całym świecie z projektowania i produkcji wysokiej jakości zabawek. Ich produkty tworzone są z myślą o tym, by nie tylko dostarczyć maluchom radości z zabawy, ale także wspomagać ich rozwój.

Black Friday - akcesoria do opieki nad dziećmi

BabyBjorn specjalizuje się w wytwarzaniu nosidełek, leżaczków i innych akcesoriów do opieki nad dziećmi do 3 roku życia. Produkty skandynawskiej firmy cechuje wysoki standard wykonania, dobry design i użycie wysokiej jakości materiałów

Z kolei na wszystkie nieprzecenione wcześniej produkty z okazji Black Friday będzie obowiązywał 10-procentowy rabat. Możesz zatem szukać okazji pośród setek różnych produktów od śliniaków po mebelki do dziecięcego pokoju.

Aby skorzystać z naszej specjalnej oferty na Black Friday użyj poniższych kodów rabatowych:

JANOD15 -15% na całą markę JANOD
BABYBJORN15 -15% na całą markę BabyBjorn
BTOYS15 -15% na całą markę B.Toys
BLACKFRIDAY -10% na wszystkie produkty nieprzecenione

Promocje nie łączą się.

Jeżeli nie zdążyliście upolować okazji na Black Friday zajrzyjcie do naszych wyprzedaży.

Dziękujemy za to, że byliście z nami w ten wyjątkowy dzień. Do zobaczenia za rok!

 

pixelpixel