lalki, wózki dla lalek

( ilość produktów: 9 )

Lalki dla dzieci to jedne z ulubionych zabawek maluchów. Pozwalają naśladować mamę opiekującą się młodszym rodzeństwem. Są idealne do noszenia na rękach, w wózku, do karmienia i przytulania. Rozbudzają uczucia związane z opiekuńczością, troskliwością i macierzyństwem.

Lalki przytulanki

Lalka przytulanka to znakomity kompan większych i mniejszych podwórkowych eskapad. Dziecko może zabrać ją ze sobą dosłownie wszędzie. A gdy nadejdzie pora nocnego wypoczynku, lalka materiałowa będzie towarzyszyć maluchowi w zasypianiu. Dzięki przyjemnej w dotyku tkaninie jest przyjazna delikatnej dziecięcej skórze.

Lalki szmaciane

Lalka szmaciana towarzyszyła naszym mamom i babciom, by teraz w nieco odświeżonej wersji towarzyszyć najmłodszemu pokoleniu. Lalka z akcesoriami, na przykład butelką do karmienia, becikiem i walizeczką, daje spore możliwości do naśladowania dorosłych przy czynnościach pielęgnacyjnych dotyczących niemowlaka.

Lalki dla 2-latki dostarczają mnóstwa zabawy, radości i pozytywnych przeżyć związanych z opieką. Produkty skierowane do najmłodszych mogą występować w większych lub mniejszych wariantach, być podobne do europejskich, ale też azjatyckich lub afroamerykańskich postaci. Małe miłośniczki tiulowych piękności na pewno zachwycą się kolekcją, w skład której wchodzą lalki Gemma i Esme – prawdziwe księżniczki o nienagannych manierach.

Lalki na prezent

Jeżeli poszukujesz pomysłu na prezent dla kilkuletniej dziewczynki, koniecznie rozważ zabawki marki Lilliputiens. Lalki dla dzieci tego producenta charakteryzują się przyjaznymi buziami, starannym uszyciem oraz dbałością o każdy detal. Lalka dzidziuś w koszyczku z ubrankiem i kocykiem, a może lalka z zestawem podróżniczym z walizeczką i akcesoriami? Każdy z tych kompletów wydaje się nad wyraz interesujący.

Ciekawą opcją na zrobienie niespodzianki córce, wnuczce czy siostrzenicy jest duża lalka materiałowa, wprost wymarzona do tulenia, wyciszania przed snem, usypiania czy wspólnych spacerów. Z nią zabawa w dom będzie niesłychanie udana! Nie bez znaczenia są również bezpieczne elementy produktu – oczy i buzia zostały tak wykonane, aby dziecko podczas zabawy nie miało szans oddzielić ich od reszty i połknąć.

Lalka dzidziuś dostarcza nieskończonych możliwości znakomitej zabawy – zarówno solo, jak też w gronie rówieśniczym czy rodzinnym. Można ją umieszczać w wózku – zabawkowym, ale też prawdziwym, aby swoją „pociechę” przewieźć wokół domu lub zabrać na spacer do parku. A gdy przyjdzie pora karmienia, czas sięgnąć po butelkę pełną pysznego mleka. Zdejmowane rampersy i inne ubranka dają szansę na przedłużenie zabawy i wzbogacenie jej o elementy przebierania i udawanego mycia pociechy.

Lalka w nosidełku to z kolei znakomita opcja dla tych dzieci, które materiałowego maluszka chcą mieć zawsze blisko siebie. Taki zestaw jest znakomicie skomponowany pod względem zgodności stylistycznej, tworząc perfekcyjnie dobraną całość. Lalka dla dziecka będzie wspaniałym prezentem z okazji urodzin, Mikołajek czy świąt Bożego Narodzenia. To ponadczasowy upominek o niezagrożonej pozycji – na rynku zabawkarskim i w dziecięcym sercu.

      pixelpixel