Plecaczki Skip Hop

( ilość produktów: 1 )

Mały człowiek, a duże potrzeby! Każdy rodzic z pewnością niejednokrotnie przekonał się o tym na własnej skórze, wybierając się w podróż z dzieckiem. Ulubiona zabawka, książeczka do czytania, poduszka do przytulenia, butelka wody, jakieś przekąski, a także zapasowe ubranie – tak na wszelki wypadek. Rodzi się pytanie, jak to wszystko pomieścić? Rozwiązaniem jest plecaczek Skip Hop, którego atrakcyjny wygląd zachęci każdego maluszka, zaś funkcjonalna konstrukcja okaże się sprzymierzeńcem rodzinnych eskapad.

 

Dla wszystkich aktywnych dzieci

Plecaczki Skip Hop to świetne rozwiązanie, które umili wspólne wojaże. Nie ma znaczenia, czy obiektem wyprawy będzie wyprawa do lasu, czy kilkudniowy wyjazd za miasto. W każdym przypadku posiadanie wszelkich niezbędnych dziecięcych artykułów pozwoli skutecznie przygotować się na wszystkie okoliczności. Plecaczek zaprojektowano z myślą o potrzebach, ale również anatomii najmłodszych, zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 

Kolekcja ZOO i Forget Me Not

Plecaczki Skip Hop z serii ZOO to barwne, wesołe plecaczki, które posiadają szereg rozmaitych funkcji. Pozbawione szkodliwych substancji, jak BPA, ftalany i PVC a jednocześnie dostosowane do wieku i sylwetki maluszka, okazują się doskonałym kompanem podczas wycieczek. Posiadają termoizolowaną kieszeń na przekąski, dodatkową ochronę w postaci smyczy bezpieczeństwa oraz zapinaną klamrę, która uniemożliwia zsunięcie plecaczka z ramion. W ofercie producenta znajdziemy także plecaczki Skip Hop Forget Me Not, przeznaczone dla pociech w wieku szkolnym. Plecaczki posiadają odblaskowe elementy, miękkie szelki oraz pojemne przegródki, pozwalające cieszyć się wszelkimi niezbędnymi przedmiotami również poza domem!

    pixelpixel