pozytywki dla dzieci

( ilość produktów: 5 )

Pozytywka dla dzieci to zabawka znana od pokoleń. Łagodny dźwięk wydobywający się z niej wycisza i uspokaja, pozwalając zasnąć. Także dziś, w czasach ogromnego wyboru artykułów dla najmłodszych, producenci nie zapomnieli o mocy płynącej z muzyki.

Pozytywki dla noworodka

Jedną z ciekawszych propozycji w tym temacie jest pozytywka dla noworodka. Szumiący króliś to jedna z nich. Produkt zachwyca starannym wykonaniem, miłą dla oka stylistyką i wydobywającymi się z niego kojącymi szumami – analogicznymi do tych, które dziecko słyszało przed narodzinami. Grupa szumiących maskotek zyskała wierne grono odbiorców. Rodzice cenią je za pomysłowość wykonania i skuteczność we wspieraniu pociech w procesie zasypiania. Zdecydowanie warto więc zwrócić na nie uwagę i sprawdzić, czy w przypadku Twojego malucha obecność szumiącego królika nie wpłynie kojąco i uspokajająco.

Przytulanki z pozytywką

Równie ciekawym produktem okazuje się przytulanka z pozytywką w postaci przyjemnego w dotyku zwierzaka-maskotki, zwykle z dołączonym do niego mechanizmem grającym. Po jego uaktywnieniu dziecko może spokojnie zasypiać przy swojej ulubionej melodii. A jako że muzyka łagodzi obyczaje maluchowi łatwiej wejść w stan odprężenia, relaksu i wyciszenia. Dlatego też zabawki z pozytywką stanowią znakomity pomysł na prezent – zwłaszcza dla najmłodszych dzieci.

Trener snu

Ciekawym wariantem pozytywki dla niemowlaka jest Trener Snu – propozycja marki Skip Hop, znanej z uroczych projektów. Chmurka sygnalizuje zmianę pory dnia modyfikacją swojego koloru. Ma przy tym też funkcję uruchamiania melodyjki. Spełnia też funkcję lampki nocnej i budzika – przydatnych zarówno przy najmłodszych maluchach, jak też tych w okresie żłobkowym czy przedszkolnym. Jeśli wybierasz się do świeżo upieczonych rodziców i nie masz pomysłu, co sprezentować im i maluszkowi, postaw na ten właśnie upominek. Jest zarówno estetyczny, jak też w pełni praktyczny. Stanie się nieodłącznym towarzyszem nocnych pobudek na zmianę pieluszki czy rutynowe karmienie. Wesprze rodziców w poruszaniu się po zmroku oraz pomoże najmłodszym w tym, aby za bardzo się nie rozbudzić.

Maskotki z pozytywką

Jeśli podobają Ci się motywy zwierzątek, możesz postawić na produkty marki SigiKid. Maskotka z pozytywką, którą producent proponuje z myślą o dzieciach, może przybrać kształt słodkiej owieczki w różowym sweterku, ale też zająca z apaszką czy kolorowej sowy. Każda z nich jest przeurocza i wyjątkowa, dlatego dziecko z pewnością ją pokocha i nie będzie chciało się z nią rozstawać.

Pozostając w leśnych klimatach, nie sposób pominąć muchomora sensorycznego – pozytywki dla dzieci. Świetnie się sprawdzi w łóżeczku. Pozytywka dla niemowlaka zachęci go do obserwacji kształtów i wzorów, a także do wsłuchiwania się w delikatną, sączącą się z zabawki melodyjką. Na uwagę zasługuje staranne wykonanie, przyjemny w dotyku materiał, ciekawy projekt, a także będące częścią zestawu maskotki – ptaszek i żabka, które urozmaicają całość. Zabawki z pozytywką stanowią jedną z tych kategorii produktów dla najmłodszych, dzięki którym zasypianie w ciemnościach nie będzie już niczym strasznym!

    pixelpixel