puzzle dla dzieci

( ilość produktów: 129 )

Puzzle dla dzieci to znakomity sposób na naukę koncentracji, skupienia, koordynacji ręka-oko, a także poligon dla dziecięcej cierpliwości. Dzięki nim maluch nie tylko uczy się nowych umiejętności, ale też znakomicie bawi.

Puzzle dla dzieci w walizce

Szczególnie ciekawą podkategorię produktów stanowią puzzle w walizce. Zestawy zamknięte w praktycznych kuferkach są łatwe do przenoszenia, zabierania w podróż, ale też przyspieszają porządkowanie podłogi po skończonej zabawie. Szeroki wybór motywów zasługuje na Twoją uwagę. Wśród nich znajdziesz, między innymi, motywy oceaniczne, dotyczące fauny i flory, oscylujące wokół wsi, ale też tematy baśniowe i magiczne. Niezależnie od decyzji zakupowej możesz mieć pewność, że puzzle w walizce ucieszą obdarowane dziecko i zapewnią mu masę doskonałej zabawki. Nudzie mówimy: precz!

Puzzle magnetyczne

Kolejna fascynująca grupa układanek to puzzle magnetyczne to kolejna fascynująca grupa zabawek, dzięki którym dłużące się jesienne i zimowe wieczory zamienią się w bajeczną podróż po całym świecie. Dzięki wbudowanym magnesom zabawki te dają najmłodszym możliwość przypinania i przyporządkowywania określonych obiektów. Motyw mapy świata, budowy ludzkiego ciała, a może kraina magicznych jednorożców? Upewnij się, że wybrany przez Ciebie temat na pewno przypadnie do gustu maluchowi.

Puzzle dla dzieci wykonane z drewna

Estetycznie wykonane i ekologiczne puzzle drewniane to propozycja dla najmłodszego grona odbiorców. Są zróżnicowane pod względem kształtów i kolorów. Dużym powodzeniem cieszą się zwłaszcza te przedstawiające literki i cyferki. Popularnością nie ustępują im jednak puzzle dla dzieci z motywem zwierzątek lasu czy tych żyjących na farmie.

Dla nocnych marków, którzy nie lubią szybko zasypiać, przygotowano puzzle świecące w ciemności. Efekty swoich starań poczynionych za dnia dziecko może w pełnej krasie zaobserwować po zmroku, gdy poszczególne elementy układanki rozjaśnią się wyjątkowym blaskiem.

Puzzle dla dzieci – styl konturowy

Kolejna ciekawa propozycja to puzzle konturowe, wyróżniające się niecodzienną formą. Wzór przygotowany przez projektanta został wpisany w sylwetkę wybranego zwierzęcia, dzięki czemu całość prezentuje się nietuzinkowo i wyjątkowo. Zestaw w sam raz na urodziny, Dzień Dziecka czy święta Bożego Narodzenia.

Puzzle z okienkami

Z kolei puzzle z okienkami stanowią dodatkową atrakcję dla wszystkich fanów układanek – po stworzeniu wzoru dziecko ma jeszcze możliwość odsłonięcia klapki i zajrzenia, co zmieniło się u jego ulubionych postaci na obrazku. Chcąc sprawić wyjątkową niespodziankę dla córki, syna, wnuczki czy siostrzenicy możesz zdecydować się na puzzle z okienkami przedstawiające motywy oceaniczne, związane z safari czy kosmosem.

Puzzle dwustronne

Dla tych maluchów, którzy cenią sobie różnorodność i zaskakujące rozwiązania producenci zabawek przygotowali puzzle dwustronne. Interesująco prezentuje się na nich zwłaszcza motyw dinozaurów po jednej stronie oraz ich szkieletów po drugiej. Fascynująca nauka idzie tu w parze ze znakomitą zabawą. Dziecko, układając wzór, uczy się cierpliwości, utrzymania koncentracji na dłuższy czas, a także wytrwałości. Spędza czas w sposób twórczy i produktywny.

pixelpixel