śniadaniówki dla dzieci

( ilość produktów: 10 )

Twoja pociecha rozpoczyna nowy etap w życiu? Chcesz wesprzeć ją w oswojeniu się z nową dla niej sytuacją? Przygotuj dla niej pyszną i zdrową przekąskę, a następnie zapakuj do śniadaniówki.

W ten sposób okażesz troskę i zadbasz o to, aby zawsze miała coś wartościowego pod ręką!

Śniadaniówki dla dzieci

Śniadaniówka dla dzieci z łatwością przechowają kanapki, zdrowe zbożowe batoniki i owoce, które naszykujesz maluchowi na drogę. Lunchbox dla przedszkolaka da mu swobodę sięgnięcia po drugie śniadanie. Poza tym śniadaniówki dla dzieci są tak zaprojektowane, aby ograniczały ryzyko zgniecenia się jedzenia w plecaku bądź torbie.

Pudełka śniadaniowe

Pudełko śniadaniowe dla dzieci jest nieodłącznym elementem wyposażenia pociechy, która wybiera się do przedszkola bądź pierwszych klas szkoły podstawowej. W poniższej kategorii znajdziesz nie tylko śniadaniówki dla dziewczynek, ale także lunchbox dla chłopca oraz zestawy składające się z pudełek i butelek na napoje. Dzięki nim masz pewność, że drugie śniadanie bez problemu dotrwa do pory posiłku, a przy okazji nie pobrudzi odzieży na zmianę czy elementarza.

Torby śniadaniowe dla dzieci

Ciekawą alternatywą dla śniadaniówki w postaci pojemnika z tworzywa sztucznego jest torba śniadaniowa dla dzieci. To kompleksowe rozwiązanie, umożliwiające przenoszenie nie tylko kanapek i owoców, ale także bidonów z herbatą czy napojem. Termoizolowana kieszeń główna odpowiada za utrzymanie optymalnej temperatury posiłków. Z kolei siateczkowa przegródka pozwoli bezpiecznie przechować rzeczy osobiste malucha. Producenci dbają o to, aby nowoczesna torba na lunch dla dzieci nie zawierała szkodliwych substancji, takich jak ftalany czy bisfenol A. Przykładają również dużą wagę do szaty graficznej projektowanych przez siebie toreb – tak aby spełniały one wymagania maluchów.

Lunch box

Lunch box dla dziecka do szkoły to produkt stworzony z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które chroni temperaturę posiłków, a zarazem jest w pełni bezpieczne w użytkowaniu. Praktyczne klipsy stanowiące elementy śniadaniówek dla dzieci dbają o to, aby zawartość nie wysypała się do wnętrza plecaka. Silikonowe uszczelki utrzymują świeżość i aromat przekąsek wewnątrz opakowania. Pojemniki śniadaniowe dla dzieci są na tyle głębokie, że pomieszczą owoce i warzywa, kanapki czy zdrowe batoniki. W nich pociecha łatwo przetransportuje wszelkie przekąski, które dodadzą jej energii na kolejną część dnia.

Z myślą o zachęceniu dziecka do sięgania po zdrowe, przygotowane przez rodzica, posiłki producenci lunchboxów zadbali o ich atrakcyjny wygląd. Kolorowe, intensywne wzory przedstawiają bogaty świat zwierząt, takich jak nakrapiana biedronka, zabawna małpka, przyjazny piesek, sowa, żyrafa czy pszczoła. Rozważając, jaki lunchbox dla dziecka będzie idealny, warto wziąć pod uwagę nie tylko konstrukcję opakowania, ale również jego wygląd. Śniadaniówka dla chłopca i dziewczynki to podstawa do kształtowania zdrowych nawyków żywieniowych i świetna alternatywa dla niezbyt zdrowych produktów dostępnych w szkolnych sklepikach czy automatach. Zdecydowanie warto zaopatrzyć malucha w przynajmniej jeden dobrze zaprojektowany i wykonany lunchbox.

    pixelpixel