pomysł na prezent

( ilość produktów: 640 )

 

Pomysł na prezent

 

Jaki będzie idealny pomysł na prezent dla dziecka, które obchodzi swoje pierwsze urodziny? Z pewnością wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Tak, jak wyjątkowa jest osoba mająca w tym dniu swoje święto. Pragniemy zatem przybliżyć ofertę naszego sklepu, aby wyszukanie w niej odpowiedniego upominku było źródłem zadowolenia i satysfakcji!

 

Nasze pomysły na prezent dla dziecka!

 

Jedno pozostaje pewne, prezent na roczek powinien wspierać rozwój dziecka, stymulować zdobywanie nowych umiejętności, a także zachęcać do aktywnego poznawania świata. Idealnie w tym zakresie sprawdzi się edukacyjny sorter kształtów od firmy Janod, z pięcioma różnorodnymi klockami albo drewniane puzzle sensoryczne. W ich skład wchodzi pięć kolorowych elementów, pokrytych tkaniną imitującą naturalną sierść lub futro danego zwierzaka. Równie interesującym pomysłem na prezent dla dziecka są wszelkiego rodzaju zabawki do pchania i ciągnięcia, wydające przyjemne dźwięki podczas prowadzenia - stabilne, o odpowiednim rozstawie kół, dodatkowo wykończone gumą, aby nie rysowały podłogi. Doskonałe zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Posiadamy bezpieczne i markowe zabawki, które nie tylko bawią, ale również uczą. Jednym z przykładów może być drewniany pingwinek w kształcie piramidy, składający się z siedmiu elementów nakładanych na drążek. Taki prezent dla niemowlaka rozwinie motorykę dłoni, a także pozwoli na łatwiejsze kojarzenie kształtów i kolorów, stając się źródłem zabawy rozwijającej wszystkie zmysły!

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklep wierząc, że spełni on oczekiwania wszystkich naszych klientów – zarówno małych, jak i tych starszych.

pixelpixel