łóżeczka i materace

( ilość produktów: 75 )

Noworodek większą część dnia przesypia, z kolei niemowlęta, mimo że wykazują już większą aktywność to nadal w łóżeczkach dziecięcych spędzają znaczną część czasu. Z tego powodu przestrzeń, jaka służy im do komfortowego snu i wypoczynku, powinna być starannie przemyślana. Jest to tym bardziej istotne, że bogata oferta łóżeczek obejmuje również modele, które "rosną razem z dzieckiem", przez co wybrany mebel może posłużyć od chwili narodzin nawet do 8/10 roku życia!


Bezpiecznie i funkcjonalnie łóżeczka dziecięce!

O tym, że łóżeczka dziecięce powinny być nie tylko ładne, ale przede wszystkim bezpieczne, wie z pewnością każdy odpowiedzialny rodzic. Jednak, co to oznacza w praktyce? Duży udział w tym zakresie odgrywa materiał użyty przy produkcji.. Najlepszy wybór stanowią łóżeczka wykonane z naturalnego litego drewna pokrytego powłoką lakierniczą. Nie bez znaczenia pozostaje jakość użytych farb, która powinna być opatrzona certyfikatem. Doceniają to w szczególności rodzice ząbkujących maluszków, dla których barierki są ciekawym polem do eksperymentów. Na bezpieczeństwo i komfort użytkowania wpływa również odpowiedni rozstaw szczebelków oraz możliwość ich demontażu, gdy malec podrośnie.

 

Jednak czym byłoby najlepsze łóżeczko, gdyby było niewygodne? Kluczową rolę odgrywają materace dla dzieci, które powinny być średnio twarde, elastyczne, dopasowujące się do ciała. Oferowane w naszym sklepie łóżeczka to propozycje sprawdzonych marek, o których jakości nie trzeba przekonywać. Meble Bellamy są dostępne w rozmiarze 120x60, 140x70 – z szufladą, jak również w formie tapczanika. W wielu wariantach stylistycznych do wyboru. Na uwagę zasługują także meble Troll Nursery, w równie perfekcyjny sposób potwierdzające swój unikalny charakter.

Polecamy szeroki wybór łóżeczek i materacy w wielu wymiarach, wyposażonych w dodatkowe funkcje!

pixelpixel