naczynia i sztućce dla dzieci

( ilość produktów: 148 )

Posiłki to istotny element życia niemowląt i dzieci. Podczas jedzenia najmłodsi czerpią energię do zabawy i odkrywania świata, uczą się samodzielności oraz poznają nowe smaki. By uczynić ten proces bezpiecznym i przyjemnym przygotowaliśmy zestawy i pojedyncze naczynia dla dzieci, w wielu ciekawych odsłonach. Wśród nich znajdziesz sztućce, kubeczki, butelki, łyżeczki do karmienia niemowląt, słomki, talerzyki, miseczki, lunchboxy, termosy oraz praktyczne akcesoria wielo- i jednorazowe. 

Kolorowe naczynia i sztućce dla dzieci są źródłem bodźców i czynią posiłki bardziej atrakcyjnymi. Bajkowe postacie i ulubieni bohaterowie, nawet największego niejadka zachęcą do jedzenia, a dla małego łasucha staną się dodatkowym urozmaiceniem. Piękny zestaw naczyń potrafi skutecznie przekonać bobasa do próbowania produktów, których jeszcze nie zna lub nie lubi. Z kolei odpowiednio dobrane pierwsze sztućce dla dziecka pozwolą ćwiczyć motorykę i uczyć samodzielności już od najmłodszych lat.

Wiemy jak ważna – zwłaszcza dla wybrednych pociech – jest estetyka dań. Dlatego przygotowaliśmy obszerne zestawienie naczyń i akcesoriów, które odwrócą uwagę od niekoniecznie lubianego brokuła lub innego zdrowego warzywa. Polecamy talerze z motywem zoo oraz ulubione wzory dzieci: urocze zwierzątka, kolorowe kropki i kreski. Choć najmłodsi nie są w stanie jeszcze samodzielnie jeść nożem i widelcem to bezpieczne – plastikowe, silikonowe lub bambusowe – sztućce dla dziecka zachęcą je do naśladowania ruchów dorosłych.

Nasze zestawy naczyń i sztućców to także doskonały wybór dla rodziców stosujących metodę karmienia BLW. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu maluchy mogą samodzielnie trzymać sztućce w dłoniach, a talerzyki z przyssawką lub podkładką przylegają do blatu, uniemożliwiając dzieciom upuszczanie lub – powszechne w tym wieku – rzucanie miseczkami.

Proponowane przez nas naczynia i sztućce dla dziecka są wykonane z trwałych i certyfikowanych materiałów. Nie zawierają BPA oraz innych potencjalnie szkodliwych związków. Można myć je w zmywarce - bez obaw o zniszczenie lub utratę kolorów. Oferujemy wyselekcjonowane i sprawdzone artykuły do karmienia niemowląt i dzieci, takich producentów jak: Skip Hop, Lassig, Beaba, Les Deglingos, BoonEZPZ czy Doidy Cup.

pixelpixel