Zabawki Janod

( ilość produktów: 365 )

Czym powinna wyróżniać się idealna zabawka? Przede wszystkim użytecznością. Zabawki przeznaczone dla dzieci w pierwszym roku życia powinny zarówno zapewniać rozrywkę, jak i wspierać zdrowy rozwój samodzielnych zdolności ruchowych. Idealną propozycją spełniającą te kryteria są zabawki Janod. Intensywne kolory przyciągają uwagę dziecka, pobudzając w ten sposób zdolności poznawcze. Natomiast przemyślana konstrukcja i dostosowanie zabawki do małych rączek pomagają w prawidłowym rozwoju zdolności ruchowych. Każda zabawka poprzez wspaniałą zabawę ćwiczy spostrzegawczość, koncentrację oraz rozwija inteligencję emocjonalną. Zabawki Janod to gwarancja najwyższej jakości, certyfikowanych materiałów w pełni bezpiecznych dla dziecka. 

 

Zabawa jest nieodłączną częścią prawidłowego rozwoju każdego dziecka. Jako rodzice, musimy zapewnić maluchom tę potrzebę. Świetnie w tym zakresie sprawdzają się zabawki Janod, które w niewiarygodny sposób stymulują wiele obszarów, począwszy od zręczności i zdolności manualnych, po koordynację ruchową, kojarzenie kolorów i kształtów, na nauce chodzenia kończąc. Wykonane z wysokiej jakości drewna, z niezwykłą starannością o detale, rozwijają kreatywność dziecka, wspierają rozwój jego umiejętności społecznych i rozwiązywania wielu problemów. Nie trudno się zatem dziwić, że zabawki Janod kształtują w dziecku umiejętności, które okazują się szalenie przydatne w późniejszym, dorosłym życiu. Oferowane w naszym sklepie internetowym zabawki drewniane dla dzieci spełnią oczekiwania maluchów w każdym wieku. Polecamy bowiem bogaty wybór gier, układanek, puzzli, klocków, artykułów konstrukcyjnych i magnetycznych, jak również rowerków, jeździków, pchaczy oraz innych pojazdów. Janod to gwarancja najwyższej jakości i certyfikowanych materiałów w pełni bezpiecznych dla dziecka. 

 

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń!
Janod – JUST PLAY!

pixelpixel