Dostawa

 

Darmowa dostawa

Dotyczy zamówień doręczanych na terytorium Polski.

Twoje zamówienie o wartości powyżej 40 zł będzie wysłane za darmo do Paczkomatu InPost, jeśli zapłacisz przelewem na rachunek bankowy Sklepu, płatnościami elektronicznymi Twojego banku lub kartą debetową/kredytową.

 

Twoje zamówienie o wartości powyżej 300 zł będzie wysłane za darmo kurierem DPD, jeśli zapłacisz przelewem na rachunek bankowy Sklepu, płatnościami elektronicznymi Twojego banku lub kartą debetową/kredytową.

 

 

Miejsce doręczania zamówień

Dostawa towarów zamówionych w sklepie internetowym jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej oraz większości krajów Europy.

 

 

International shipping / Doręczenia poza granicami Polski

For internationl shipping details click here

Po szczegóły dostaw międzynarodowych - kliknij tutaj.

 

 

Czas realizacji oraz czas doręczenia zamówień w Polsce

Zamówienia złożone do godziny 12:00, opłacone przelewem bankowym zaksięgowanym na rachunku Sklepu, płatnością elektroniczną w systemie PayU lub "za pobraniem", są wysyłane tego samego dnia, jeśli wszystkie zamówione towary mają dostępność "Wysyłka w ciągu 24h". Jeśli Twoja płatność nie zostanie zaksięgowana na rachunku bankowym Sklepu do godziny 12:00, zamówienie zostanie wysłane następnego dnia roboczego.

Przewidywany czas doręczenia zamówienia jest ostatecznie podany podczas składania zamówienia w momencie wybierania formy dostawy .

Przesyłki DPD Classic są zwyczajowo dostarczane następnego dnia roboczego po nadaniu (np. jeśli zamówienie zostało wysłane piątek, jego doręczenie nastąpi w poniedziałek).

Przesyłki przez Paczkomaty InPost są zwyczajowo gotowe do odbioru w przeciągu 1-2 dni od nadania, przy czym 98% paczek jest gotowa do odbioru już 1. dnia po nadaniu.

 

 

Koszty transportu w Polsce

Koszty przesyłek zależą od wysokości zamówienia i formy płatności.

Dla przedpłaty na rachunek bankowy sklepu, płatności elektronicznych lub płatności kartą płatności kształtują się następująco:

 

  0 zł - 40 zł 40,01 zł - 200 zł 200,01 zł - 300 zł 300,01 zł i więcej
Paczkomaty InPost 11,90 zł 0 zł 0 zł 0 zł
Kurier DPD Classic 12,99 zł 12,99 zł 12,99 zł 0 zł

 

Jeśli Klient preferuje "Płatność za pobraniem", koszt transportu jest następujący:

  0 zł - 40 zł 40,01 zł - 300 zł 300,01 zł i więcej
Paczkomaty InPost 15,99 zł 0 zł 0 zł
Kurier DPD Classic 16,99 zł 16,99 zł 4,99 zł

 

Odbiór osobisty

Zamówienia z opcją "Odbiór osobisty" mogą być realizowane jedynie po wcześniejszej przedpłacie.
Płatność gotówką lub kartą nie jest możliwa.
Przed odbiorem zalecamy kontakt telefoniczny pod nr 503 543 100.

Adres Punktu Odbioru:

Bydgoszcz, Aleja Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 38.

 

 

Wysyłka bezpośrednio od producenta

W celu sprawniejszej obsługi, meble, baseny z piłkami oraz niektóre elementy wyposażenia dziecięcego pokoju (producenci: Bellamy, Troll, Meow), dostarczamy przesyłką kurierską, bezpośrednio od producenta. W związku z powyższym dla tej grupy produktów nie jest możliwy wybór opcji "Płatność za pobraniem". Podczas składania zamówienia, na etapie WYBIERZ SPOSÓB DOSTAWY prosimy skorzystać z opcji KURIER lub ODBIÓR OSOBISTY a następnie wybrać sposób przedpłaty. Koszt przesyłki KURIEREM do kwoty zamówienia 300 zł wynosi 15,00 zł, powyżej 300 zł dostawa jest bezpłatna

pixelpixel