Baby Dan

( ilość produktów: 43 )

Baby Dan to duńska firma o międzynarodowej renomie, która zasłynęła z odkrycia i wprowadzenia do produkcji bramek ochronnych dla dzieci. Marka BabyDan™ powstała w 1947 roku z potrzeby stworzenia środowiska przyjaznego dzieciom. W swojej ofercie posiada wszelkiego rodzaju zabezpieczenia drzwi, okien, szafek, narożników, kominków sprzętów AGD i tym podobnych. Obecnie jest największym na świecie producentem bramek ochronnych i członkiem Global Safety Cooperation – organizacji, która działa na rzecz poprawy standardów bezpieczeństwa produktów dla dzieci.

Oferta Baby Dan skierowana jest do rodziców niemowląt i dzieci do lat 5. Producent proponuje praktyczne akcesoria, które ułatwiają opiekę nad najmłodszymi i zapewniają ochronę w czasie ich największej aktywności. Dzieci w wieku 0-3 lat są bardzo ruchliwe i ciekawe świata, a jednocześnie wyjątkowo narażone na urazy. Baby Dan czyni ich otoczenie bezpiecznym, gwarantując rodzicom spokój i pozwalając na poznawanie świata dzieciom.

Barierki i bramki ochronne Baby Dan są bestsellerem już od 1968 roku, kiedy zostały wynalezione przez firmę i wprowadzone do produkcji. To element obowiązkowy w domach piętrowych – zabezpiecza schody i pomieszczenia, do których młodsze dzieci nie powinny mieć dostępu. Poza rozwiązaniami ochronnymi marka oferuje także funkcjonalne i piękne tekstylia oraz meble. Wszystkie produkowane są w Danii.

Zabezpieczenia dla dzieci Baby Dan są laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień. Spełniają najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa i jakości oraz są zgodne z ISO 14001. Certyfikat ten potwierdza, że wszystkie artykuły zostały wykonane dbałością o środowisko naturalne. Aktualnie skandynawski producent eksportuje swoje wyroby do ponad 30 krajów, chroniąc przed urazami dzieci na całym świecie.

pixelpixel