lilliputiens

( ilość produktów: 172 )

Lilliputiens

Lilliputiens jest belgijską firmą, która powstała z zamiłowania do rodzimych produktów. Marka została założona w 1995 roku przez dwóch przyjaciół, a jej celem stało się tworzenie najlepszych na rynku zabawek miękkich – lalek, przytulanek, pacynek i aktywizujących pluszaków. Oferta Lilliputiens przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci, o specjalnych wymaganiach. Wyróżnia się wyjątkową jakością i przekonującą kreatywnością produktów. Każdy z nich ma przekazywać wartości edukacyjne, humorystyczne i estetyczne. Firma produkuje przede wszystkim lalki, materiałowe książeczki i miękkie grzechotki, ale w jej ofercie znajdują się również takie tekstylia, jak: tornistry, maty i piórniki.

Sam producent mówi, że zabawek Lilliputiens nie da się łatwo opisać. Gdyby jednak użyć jednego słowa, które je podsumowuje, byłoby to „cudowne”. Cuda są wspólnym tematem wszystkich produktów. Magia ukrytych niespodzianek, pobudzenie ciekawości i wyjątkowe kształty sprawiają, że zabawa staje się rozwijającą podróżą odkrywczą.

W krainie Lilliputiens każda lalka i książeczka ma swoją własną, zabawną historię. Każda z licznych maskotek ma swój zaczarowany wszechświat. Miękkie materiały i urocze postacie budzą zaufanie maluchów, a wiele kształtów, kolorów i dźwięków stawia wyzwanie przed dziecięcą wyobraźnią. Jeśli szukasz stymulujących, atrakcyjnych i całkowicie bezpiecznych zabawek, które zagwarantują dzieciom - ale i rodzicom - frajdę, Lilliputiens to ma!

pixelpixel