Bonnie Baby

( ilość produktów: 10 )

Bonnie Baby, Wielka Brytania

 

Ekskluzywne markowe ubranka dla dzieci i niemowląt

 

Zapraszamy do świata Bonnie Baby, w którym znajdziecie Państwo kolekcje luksusowej odzieży i akcesoriów dla dzieci w wieku od 0 do 2 lat.

Ubranka te są świetnym prezentem z okazji narodzin, z okazji pierwszych urodzin, idealny jako unikatowy prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia, a zwłaszcza wtedy, kiedy chcesz obdarować kogoś wyjątkowego.

Wszystkie produkty Bonnie Baby można prać w pralce, co zdecydowanie ułatwia życie zapracowanym mamom.

Firma Bonnie Baby powstała w 2004 roku i szybko znalazła sobie wielu oddanych klientów takich, jak dzieci Jamie Oliviera, a także Gwyneth Paltrow, która swoje uwielbienie wyraziła słowami: ‘zakochaliśmy się w jakości i delikatności [ubranek Bonnie Baby]’ .

Babysoft rainbow cotton
Do uszycia tych kolorowych ubranek, została użyta w 100% najdelikatniejsza bawełna. Wiele mam twierdzi, że jasne tęczowe paseczki na ubrankach przykuwają uwagę ich pociech na wiele godzin. Idealne do noszenia przez okrągły rok, można prać w pralce w 30°C.

Cuddle me Cashmere
Każdy produkt wykonany jest z unikatowego włókna, które łączy w sobie luksus kaszmiru z funkcjonalnością bawełny. Ubranka te można prać w pralce w 30°C.

Give Me Gift-n-Card
Jeśli potrzebujesz wysłać mały prezent z okazji narodzin, te produkty świetnie się do tego nadają. Kolekcja bucików jest ślicznie zapakowana wraz z kartką na życzenia i kopertą.

      pixelpixel