Bashful

( ilość produktów: 1 )

Miękki, pluszowy króliczek Bashful to doskonały prezent dla niemowlaka, który ucieszy każdego smyka! Jego przyjemne w dotyku futerko, długie uszka i słodki pyszczek są po prostu wyjątkowe! Nic zatem dziwnego, że tak wielu rodziców wybiera je dla swoich pociech – i to niezależnie od wieku. Ta urocza maskotka jest bowiem przeznaczona dla dzieci już od pierwszego dnia życia!

To, co wyróżnia króliczki Bashful od innych, podobnych zabawek to z pewnością jakość wykonania. Wyprodukowane są z najlepszych materiałów, w pełni bezpiecznych dla małego użytkownika, czego najlepszym dowodem jest fakt, że mogą cieszyć dzieci już od dnia narodzin. Uroczy wygląd oraz wyjątkowa miękkość sprawia, że zwierzątko idealnie sprawdza się jako przytulanka. Co ciekawe, w sytuacji, gdy ulegnie zagubieniu, a w sprzedaży nie jest już dostępne, producent oferuje pomoc i na indywidualne życzenie sprzeda także wycofane modele. Wszystko po to, aby radości z posiadania ulubionej maskotki nic nie było w stanie zakłócić!  


Kilka słów o marce Jellycat

Króliczki Bashful to dzieło angielskiego producenta Jellycat, który od 1999 roku zajmuje się produkcją luksusowych maskotek dla dzieci. Marka Jellycat jest znana i ceniona przede wszystkim z uwagi na wysoką jakość i precyzję wykonania, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły oraz zastosowanie niezwykle przyjemnych w dotyku materiałów. Co więcej, wszystkie zabawki są unikatowe, a wypuszczane co roku modele zaskakują swoim niebanalnym wizerunkiem. Te pluszaki dla dzieci spełniają restrykcyjne normy EN71 1 2 3, otrzymując certyfikat zgodności dla wszystkich grup wiekowych. Z czystym sumieniem - polecamy!

      pixelpixel