Scootandride

( ilość produktów: 32 )

Austriacka marka zabawek, które rosną razem z dziećmi! Jej znakiem rozpoznawczym jest jeździk i hulajnoga Highwaykick 2w1. Pojazdy Scoot & Ride były wielokrotnie nagradzane w prestiżowych konkursach i podczas międznarodowych targów Red Dot Design Aword czy Kid’s Time.

 

Firma powstała w 2012 roku, w Austrii. Jej historia sięga jednak już roku 2010, kiedy to rozpoczęto prace nad prototypem nowoczesnego i bezpiecznego rowerka biegowego, którego cechą będzie możliwość łatwego przekształcenia w hulajnogę. Okoliczności narodzin Highwayfreak były wyjątkowe. Aby połączyć marzenia dzieci, oczekiwania rodziców i ambicje producenta do współpracy zaproszono samych zainteresowanych. W ten sposób – podczas spotkań z najmłodszymi i ich opiekunami, przy wsparciu ekspertów – powstał model innowacyjnego produktu, łączącego w sobie cechy hulajnogi i rowerka biegowego, pierwszego z serii wielofunkcyjnych pojazdów dla dzieci.

 

Już na pierwszy rzut oka Scoot & Ride wyróżnia się bardzo nowoczesnym wyglądem - kolorem, kształtem oraz wyjątkową starannością wykonania. Tym, co jednak najlepiej określa tę markę jest uniwersalność przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Zarówno pojazdy, jak i akcesoria dotrzymują kroku swoim właścicielom, towarzysząc im w przejażdżkach przez wiele sezonów. Regulacja wysokości, wymienna rączka do hulajnogi oraz kask z regulacją obwodu to gwarancja fantastycznej i bezpiecznej zabawy przez lata.

 

Wybierając jeden z produktów Scoot & Ride, Twoja pociecha może rozpocząć podróż w nieznane – 1 kliknięciem.

pixelpixel