BabyBjorn

( ilość produktów: 68 )

BabyBjörn

BabyBjörn to rodzinna, szwedzka marka, specjalizująca się w produkcji leżaczków, nosidełek i innych artykułów dla dzieci od pierwszego dnia, aż do 3 roku życia. Firma powstała w 1961 roku z inicjatywy Björna i Elsy Jakobson. Aktualnie jest jednym z liderów w branży i posiada ponad 50 oddziałów na całym świecie. Jej główna siedziba znajduje się w Sztokholmie, gdzie nadal prowadzona jest przez samych Jakobsenów i członków ich rodziny.

W ofercie BabyBjörn znajdziesz leżaczek, nosidło czy odpowiednio wyprofilowany nocnik dla Twojego dziecka. To produkty, z których słynie ta skandynawska marka, przetestowane przez dziesiątki tysięcy rodziców. Obok tych najpopularniejszych znajdują się także inne przydatne akcesoria – podesty, zestawy do karmienia, fartuszki czy nakładki na deskę sedesową. Wszystkie zaprojektowane dla komfortu i bezpieczeństwa dzieci oraz wygody rodziców.

Produkty BabyBjörn wyróżniają się prostym, ale nowoczesnym wzornictwem, i brakiem niepotrzebnych detali. Łączą funkcjonalność i atrakcyjność – dzięki minimalizmowi zdobnictwa pasują do każdego wnętrza. Bujaczki i leżaczki BabyBjörn mają miękkie kąty, które są odpowiednie dla niemowląt. Ich przemyślany projekt sprawia, że artykuły te pomagają rodzicom najmłodszych dzieci w codziennych czynnościach. Co ważne, każdy z nich został wykonany z tak trwałych materiałów, by móc służyć kilku dzieciom i być przekazywany z siostry na brata, z brata na kuzyna – z pokolenia na pokolenie.

 

pixelpixel